Тетяна Висоцька просить не забувати про тих, хто зустрічатиме Новий рік в окопах

Звездные новости

Ведуча «Вікна-Новини» радить попри непросту ситуацію в країні, святкувати Новий рік заради дітей.

_MG_0229

Про новорічну казку для дітей

Нещодавно був ранішник у молодшої доньки Таї. У дитини стільки вражень від Діда Мороза залишилось! Вона, навіть, хотіла його додому запросити! Старший син Станіслав припинив вірити у новорічну казку у вісім років. В принципі, після цього дитинство закінчується, тому для батьків головне – дарувати дитині надію, казкову атмосферу, віру у те, що дива трапляються.

На канікулах обов’язково підемо до цирку – це єдине місце, яке буде цікавим і старшому, і молодшій. Різниця у дев’ять років все-таки дається в знаки. На лялькову виставу сина вже не поведеш.

Про подарунки

Книга – це корисний подарунок, але якщо дитина не любить читати, то не оцінить його. У нас хлопчик не такий шанувальник книжок, як ми з татом, тому сприймає їх як підручники. У такому випадку краще купити конструктор чи скейт – корисно для логіки та фізичного розвитку. Малечі подаруємо ляльковий будиночок.

Про новорічні страви

Олів’є,  холодець і запечене м’ясо – три кити новорічного столу. До десерту, як правило, не доходить. Моя мама готує смачний торт Наполеон, але для мене це поки що важко, тому завершуємо свято мандаринками, цукерками і тістечками.

Новорічна атмосфера у домі

Ми прикрашаємо не тільки ялинку, а й увесь дім. Робимо з дитячої глини цікаві іграшки, прикраси. Минулого року випікали імбирне печиво і теж вішали на ялинку, все-таки, це смачніше за глину (сміється).

Дитячі спогади

Нещодавно знайшла дитячі новорічні фото усієї родини. В цьому році донька була Сніжинкою, я у її віці, виявляється, теж на ранішнику була у цьому образі! Сніжинки – це ж класика, кожна жінка повинна в дитинстві бути хоч раз Сніжинкою. Це такий момент жіночого становлення. У чоловіків в родині паралель не збіглася – тато був ведмедиком, а син – зайчиком.

Кожна жінка повинна в дитинстві бути хоч раз Сніжинкою

Кожна жінка повинна в дитинстві бути хоч раз Сніжинкою

Про Новий рік під час війни

Важливо пам’ятати, що наше життя продовжується. Я сама за цю нитку намагаюсь триматись. Це наш болісний розвиток, але ми йдемо далі. Діти ні в чому не винні, вони мають отримати свято, але варто пам’ятати і про тих, хто буде зустрічати цей Новий рік в окопах.

Нам треба навчитися не просто слухати одне одного, а й поважати. Вчитися правильно будувати свою країну. Цей час прийшов, і я бажаю усім сили, наснаги і мудрості!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Татьяна Литвинова рассказала, как сделать съедобные украшения для елки