Антин Мухарский опубликовал провокационное фото Ольги Сумской

Звездные новости

Недопонимание между знаменитостями началось после того, как Мухарский опубликовал снимок, на котором Сумская позирует в компании мера Харькова Геннадия Кернеса с георгиевской ленточкой. Актриса попросила убрать «позорное фото», чем вызвала негодование Мухарского.

«Обурена Сумська пише СМС з проханням прибрати «ганебне фото» буцім воно зробленене в 2011 році на Днє Побьєди в Харкові, і яке прислали мені користувачі Фейсбуку, вочевидь ілюструючи статтю, яка завтра вийде на ресурсі “Обозрєватєль”.

11949556_1044775188875042_2020113206178331670_n

Шановна Ольго В’ячеславівно, доводжу до вашого відома, що я не можу контролювати “ассоціативний ряд”, користувачів соцмереж, які надіслали мені це фото як відповідь на прочитання статті в якій аж ніяк не згадується конкретно про ВАС, а йдеться про соціальне явище “роксолянізації суспільства”, яке я і описую. Приміть мої глибокі вибачення, що це фото, зроблене в реальних умовах святкування Дня Побьєди в Харкові, так вас обурило. Знімаю його зі сторінки з огидою, викреслюю із свого життя з відчуттям того, що ви дійсно прекрасна, розумна і вкрай красива жінка,якою має пишатися вся Україна. Проклята акторська професія! Знову тупий народ все переплутав!», — написал Мухарский.