Крістіна Агілера повернулася до роботи після других пологів

Зіркові новини

У серпні соул-діва народила другу дитину. Малеча отримала незвичайне ім’я – Саммер Рейн Ратлер. Новоспечена мама не стала засиджуватися в декретній відпустці, і майже одразу почала працювати. Аби шанувальники не забували про її існування, Агілера погодилася стати суддею у восьмому сезоні американської версії проекту «Голос». Її колегами стали Адам Левін, Блейк Шелтон і Фарелл Вільямс.

Після пологів зірка картини «Бурлеск» знову повернулася до пишних форм. Нещодавно папарацці застукали Крістіну під час прогулянки з колишнім чоловіком і дітьми. Довга сукня в підлогу з горизонтальною смужкою тільки підкреслювала зайві кілограми. Друзі співачки стверджують, що вона багато займається йогою і вже працює над собою, щоб якомога швидше повернути минулі параметри.

Нагадаємо, що після народження первістка Агілера набрала вагу, і журналісти постійно критикувати її недосконалі форми. Володарка премії «Греммі» довго стверджувала, що зайва вага її не бентежить, але пізніше все-таки повернулася до мініатюрних розмірів.

Кристина Агилера после родов

Кристина Агілера після народження другої дитини помітно погладшала