52-річна дружина Прохора Шаляпіна ділиться в мережі відвертими фото

Зіркові новини

Дружина Прохора Шаляпіна в 52 роки не тільки активно веде свій instagram, а й періодично шокує фоловерів відвертими фото.

Днями епатажна бізнесвумен опублікувала знімок, на якому позує в спідній білизні на дивані. Під фото світська левиця резонує: «…есть люди – торнадо, а есть и козлы, возможно встречали вы их по пути. А если встречаются, как ураган, забыть о покое придется тут вам! Узнать о себе, если очень хотите, придется всех вспомнить… А дальше решите, кто чаще встречается вам по пути, внимательно в лица ты их посмотри, возможно, и есть это ваше лицо, и станет вам грустно или смешно».

Можливо, пост присвячений її молодому чоловікові?

Можливо, пост присвячений її молодому чоловікові?

Можливо, пост присвячений її молодому чоловікові, з яким, як повідомляють інсайдери, у Копенкиної не все так добре. Останнім часом 30-річного співака все частіше стали помічати в компанії молодих дівчат.

Оточуючі не втомлюються дорікати пару в нерівному шлюбі за розрахунком, у відповідь Прохор і Лариса тільки посміхаються і кажуть, що у них все добре. На підтвердження щирості почуттів пара навіть купила два місця на елітному московському кладовищі, щоправда Прохор сказав, що на відміну від Лариси, вмирати поки не збирається. А як же любов до самої труни? …