Стюардесі, яка зняла з рейсу Лопирьову, випишуть премію

Зіркові новини

Останнього тижня ЗМІ ретельно «пережовують» інцидент, який стався з російською ведучою Вікторією Лопирьовою. За словами стюардеси «Аерофлоту», дружина футболіста клубу «Урал» Федора Смолова відмовлялася пред’являти талон і вимикати мобільний телефон під час зльоту літака. Через порушення правил безпеки працівниця екіпажу була змушена зняти з рейсу Лопирьова.

Міс Росія -2003 назвала подію свавіллям, і заявила, що тепер «Аерофлот» повинен провести власне розслідування: «Вона взяла на себе таку відповідальність, затримала виліт літака. Тепер їй як мінімум потрібно сказати, що я загрожувала життю пасажирів або польоту, бо розвернути літак – це занадто велика відповідальність».

За останні кілька днів знайшлися очевидці і у всіх них кардинально різні версії. Хтось каже, що Лопирьова поводилася грубо, використовувала ненормативну лексику і дійсно відмовлялася вимикати мобільний, а хтось зворотне – ситуація вигадана, Вікторія поводилася стримано і навіть попросила вибачення у пасажирів економ-класу за незручності.

Депутат Держдуми Ярослав Нілов вже запропонував нагородити екіпаж літака за сміливість. Співробітники не побоялися поставити зірку на місце, і повели себе відповідально щодо інших клієнтів «Аерофлоту».

Втомлена від скандалу модель відразу відреагувала у твіттері:

Без имени-4

Пізніше Вікторія заявила, що хоче забути цю історію як страшний сон: «Може голова у людини боліла. Я не хочу цю тему розвивати», – зазначила Лопирьова.

Міс Росія -2003 назвала подію свавіллям, і заявила, що тепер «Аерофлот» повинен провести власне розслідування

Міс Росія -2003 назвала подію свавіллям, і заявила, що тепер «Аерофлот» повинен провести власне розслідування