Володимир Зеленський може стати персоною нон грата в Росії

Зіркові новини

У відповідь на санкції проти російських творчих діячів, активісти Росії вирішили бойкотувати актора студії «Квартал 95» – Володимира Зеленського. Під роздачу також потрапив фільм «8 нових побачень» за участю гумориста. Голова молодіжного руху Справедлива Сила Ілля Свиридов вимагає заборонити прокат цієї картини в Росії.

У своїй заяві «небайдужі» називають Зеленського антиросійським пропагандистом, так як він виступав на концертах на підтримку бійців АТО. Свиридов також пригадав невдалий жарт кварталу щодо Кадирова і чеченського народу, за який, варто зазначити, Зеленський публічно вибачився.

«Чому Зеленський вважає потрібним образити росіян, Кадирова і при цьому морально можливим для себе заробляти тут гроші? Або у нього з життєвими принципами якось непорядок, або у нас, якщо ми підемо на цей фільм», – обурюються російські «борці за справедливість».

Нагадаємо, днями співачка Валерія повідомила, що збирається оскаржити у судовому порядку заборону на в’їзд до Латвії. Крім неї в країну також не пускають Охлобистіна і Кобзона.

Володимир Зеленський може стати персоною нон грата в Росії

Володимир Зеленський може стати персоною нон грата в Росії