Андрій Іскорнєв обурений необ’єктивністю російських журналістів

Зіркові новини

Учасник третього сезону проекту «Холостяк» поділився на своїй сторінці facebook сумним досвідом співпраці з російськими тележурналістами.

«Мені завжди було цікаво, чому російські журналісти вважають своїм професійним обов’язком зняти сюжет про пластику з обов’язковим акцентом, що це якась антисоціальна примха?» – обурюється пластичний хірург в соціальних мережах.

За словами Андрія, акули пера попросили зняти матеріал про те, як Іскорнєв робить операцію, і навіть знайшлася пацієнтка, яка була не проти послужити моделлю. Але в результаті, замість сюжету-реаліті вийшов «нудний треш»: «Домовляються так: будь ласка, прооперуйте, Андрію, пацієнтку, щоб ми показали, як це відповідально, і як прості люди (не зірки) роблять операції. А в результаті в сюжеті нудний треш про жінку-кішку, про яку тільки ледачий не написав, а, також те, що лікарі беруть гроші за операції».

«Але чому не можна зняти сюжет більш тонко, з почуттям такту і одночасно з гумором, без шаблонів, якось в стилі HBO, BBC ???? !!!» – додав Андрій Іскорнєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Іскорнєв прокоментував пластичну операцію Рене Зеллвегер

Андрій Іскорнєв обурений необ'єктивністю російських журналістів

Андрій Іскорнєв обурений необ’єктивністю російських журналістів