Віра Брежнєва стала Послом доброї волі ООН

Зіркові новини

Багатогранна Віра Брежнєва встигає записувати нові пісні, створювати капсульні колекції одягу, виховувати двох дітей – і все це вона робить чудово! Нещодавно до обов’язків співачки також додалася боротьба з небезпечним захворюванням.

Днями Брежнєва повідомила шанувальникам у своєму іnstagram, що їй вручили іменний сертифікат Посла доброї волі ООН з питань ВІЛ/СНІДу: «Для мене це велика честь і велика відповідальність. Кожен з нас може додати свій внесок у боротьбу з епідемією, і я приєднуюся до ЮНЕЙДС в цих зусиллях», – написала артистка.

Як Посол доброї волі співачка зобов’язана брати участь в промо-кампаніях, спрямованих на профілактику та боротьбу з хворобою, а також приділяти увагу проблемам жінок з ВІЛ-інфекцією.

«Я вважаю, що в боротьбі зі СНІДом варто почати з себе: потрібно вчитися розумінню і толерантності, розповідати дітям ще в школі не тільки про природу цього захворювання, а й про те, як важливо не залишитися осторонь, якщо у вашому оточенні раптом з’явилася ВІЛ-позитивна людина. Нуль нових випадків ВІЛ-інфекцій і нуль дискримінації – наші цілі», – заявила Віра.

Віра Брежнєва стала Послом доброї волі ООН

Віра Брежнєва стала Послом доброї волі ООН