Волочкова не розуміє, чому стала вигнанцем в Росії і в Україні

Зіркові новини

Анастасія Волочкова в черговий раз опинилася в центрі скандалу – артистка хотіла виступити в Криму, але жителі півострова відмовили їй у прийомі.

На афішах було заявлено, що концерт буде благодійним, але квитки чомусь продавалися по чималій ціні. Кримчан також обурило, що балерина ніяк не визначиться у своїх політичних переконаннях – українським журналістам вона каже, що Крим належить Україні, а російським – Росії. Подібні висловлювання негативно вплинули на кар’єру Волочкової, тепер її не приймають ні в тій, ні в іншій країні.

Емоційна зірка не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити у всьому українських журналістів: «Я, в принципі, шкодую, що стала тоді розмовляти з українськими журналістами. Я дуже емоційна людина, я дуже нервувала. Все, що було сказано, звичайно, було».

Світська левиця також додала, що жителям Криму в складі Росії «зараз дуже добре», правда, звідки вона це знає – незрозуміло, її ж туди так і не пустили. Зі сльозами на очах артистка додала: «Мирна і величезна російська душа приймає всіх… не всі благородно сприймають те, що Росія дає».

Після такої сповіді, колеги Волочкової швидше за все «зарахують прогинання», і співачка зі спокійною душею зможе знову виходити на сцену.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анастасія Волочкова звинуватила українські ЗМІ в її конфлікті з Валерією

Емоційна зірка не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити у всьому українських журналістів

Емоційна зірка не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити у всьому українських журналістів