Розійшлися, як у морі кораблі: найгучніші зоряні розлучення 2014 року

Зіркові новини

Минулий рік став доленосним для багатьох голлівудських селебріті – Бред Пітт і Анджеліна Джолі одружилися, у Міли Куніс і Ештона Катчера народилася донька, а Джордж Клуні нарешті знайшов свою ідеальну жінку.

Але є в бочці меду й ложка дьогтю – щасливі, і на перший погляд ідеальні зіркові пари, заявили про розлучення.

Вчора шанувальники MUSE дізналися сумну новину – фронтмена Меттью Белламі кинула наречена Кейт Хадсон. Він – не красень, але геніальний музикант, вона – відома голлівудська актриса. Їхній союз проіснував чотири роки. За цей час у пари народився син Бінгем. Причиною розриву стала неймовірна зайнятість музиканта. Британські рокери часто знаходяться на гастролях, а Кейт хотіла, щоб коханий більше часу проводив з родиною.

Кейт Хадсон и Мэттью Беллами

Кейт Хадсон та Мэтт’ю Белламі

Ще один союз ідеальної пари дав тріщину – фронтмен Coldplay Кріс Мартін і Гвінет Пелтроу занудьгували один з одним і вирішили розлучитися. Музикант зізнався, що не відчуває себе щасливим, живучи розміреним життям в британській провінції. Але, незважаючи на розлучення, Кріс купив будинок недалеко від колишньої дружини і багато часу проводить з спільними дітьми. Можливо, у цієї пари не все втрачено, і екс-подружжя знову буде разом.

Крис Мартин и Гвинет Пэлтроу

Кріс Мартін та Гвінет Пелтроу

На відміну від попередніх пар, ці зірки вирішили перетворити розлучення в гучний скандал. Мерайя Кері та Нік Кеннон довели своє розставання до абсурду, і навіть ділять у суді собак. Співачка так сильно ревнувала чоловіка, що навіть приставила до нього охорону, щоб та обмежувала його спілкування з представницями слабкої статі. Але, як кажуть, насильно милим не будеш.

Мэрайя Кери и Ник Кэннон

Мерайя Кері та Нік Кеннон

Виконавець ролі сексуального письменника в серіалі «Californication» Девід Духовни і в реальному житті виявився залежимо від жіночої уваги. Чоловік не раз зраджував своїй дружині – Теа Леоні, а вона терпіла! Пара сходилася – розходилася, та в результаті жінка все-таки покинула блудливого чоловіка.

Дэвид Духовны и Теа Леони

Девід Духовни і Теа Леоні

Ще одне гучне розлучення – Ума Турман пішла від чоловіка мільярдера Арпада Бюссона. Західні ЗМІ стверджували, що пара розлучилася через Квентіна Тарантіно, але знайомі пари запевняють – у всьому винна відстань. Актриса жила і працювала в Нью-Йорку, а екс-чоловік у Лондоні, рідкісні сімейні зустрічі стали причиною розлучення.

Ума Турман ушла и Арпад Бюссон

Ума Турман та Арпад Бюссон