Хайден Панеттьєрі готує подарунки дітям зі Сходу України

Зіркові новини

Надихнувшись материнством, наречена Володимира Кличка спільно з фондом Кличка створить благодійний проект «Новорічна надія».

Діти, які постраждали від військових дій на Сході України, малюки в будинках-інтернатах та центрах соціальної реабілітації отримають новорічні подарунки.

«Різдво завжди було моїм улюбленим святом. Цього року – воно дуже сильно відрізняється, тому що я отримала найкращий подарунок у світі – красуню доньку. Думки про те, що я стану мамою навели мене на роздуми про дітей, яким не знайоме тепло і любов батьків. Ми з неймовірно досвідченою командою Фонду Кличко обрали кілька сотень дітей, що перебувають у найскладніших життєвих ситуаціях, щоб вони замовили собі подарунки на свій смак. Я дуже сподіваюся, що ці подарунки принесуть їм радість і зроблять свято особливим», – заявила актриса.

Коханий «голлівудської Дюймовочки» підтримав ініціативу. Володимир розповів, що в Америці Хайден давно реалізувала подібну ініціативу, а тепер хоче допомогти і українським дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святослав Вакарчук відповів жителям Дебальцеве на заклик про допомогу

Надихнувшись материнством, наречена Володимира Кличка спільно з фондом Кличка створить благодійний проект «Новорічна надія»

Надихнувшись материнством, наречена Володимира Кличка спільно з фондом Кличка створить благодійний проект «Новорічна надія»