Російський актор підтримав бійців в зоні АТО

Зіркові новини

Анатолій Пашинін зустрівся з українськими військовими, про це на сторінці в facebook розповів майор 79-ї аеромобільної бригади Дмитро Марченко: «День дуже важкий, але в той же час дуже приємний! Стільки позитивних емоцій я давно не відчував! Анатолій Пашинін красавчик! Ти навіть не уявляєш, наскільки це важливо для бійців! »

Пашинін народився в Кіровоградській області в сім’ї військових. Його дід був льотчиком. Навчання Анатолій почав в Запорізькій державній інженерній академії, а на п’ятому курсі переїхав до Москви, де закінчив Вище театральне училище імені М. С. Щепкіна.

«Пореченков ніколи цього не усвідомить, ти втер йому носа!», – написав Дмитро у своїй публікації. Нагадаємо, в листопаді Михайло Пореченков зняв відео, на якому стріляв в українських військових в Донецькому аеропорту. Після інциденту в Україні заборонили всі фільми за участю російського актора.

«Демонстрація фільмів з його участю, після такого вчинку, була б моральною підтримкою та розповсюдженням ідеології тероризму та екстремізму», – повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святослав Вакарчук відповів жителям Дебальцеве на заклик про допомогу

Анатолій Пашинін зустрівся з українськими військовими

Анатолій Пашинін зустрівся з українськими військовими