Стало відомо ім’я найпопулярнішої зірки соціальних мереж

Зіркові новини

У 2014-му році Кеті Перрі стала тріумфатором American Music Awards, отримала нагороди MTV Video Music Awards, People’s Choice Awards і, крім цього, стала найпопулярнішою зіркою в соціальних мережах.

Акаунти співачки в Facebook, Twitter, Instagram та на інших сайтах – перевершили за популярністю сторінки її зіркових колег.

За цей рік Кеті Перрі набрала 25 мільйонів «лайків» на Facebook, 27 мільйонів передплатників у Twitter і 9,5 мільйона передплатників в Instagram.

У трійці лідерів також американська кантрі-співачка Тейлор Свіфт. Її сторінку в Facebook лайкнули 31, 5 разів, а число передплатників в Instagram більше 16 мільйонів чоловік.

У списку найпопулярніших селебріті також опинилася Шакіра, Джастін Бібер, Кріштіану Роналду, One Direction, Pitbull, Емінем, Майлі Сайрус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо ім’я найбільш переоціненого актора Голлівуду

Акаунти співачки в Facebook, Twitter, Instagram та на інших сайтах - перевершили за популярністю сторінки її зіркових колег

Акаунти співачки в Facebook, Twitter, Instagram та на інших сайтах – перевершили за популярністю сторінки її зіркових колег