Кращі серіали про жіночу дружбу

Зіркові новини

У 2015-му році будуть знімати продовження легендарного серіалу «Секс і місто». Режисером нового сезону стала виконавиця головної ролі – Сара Джессіка Паркер

Як повідомляють західні таблоїди, сиквел отримав назву «Розлучення». За сюжетом Керрі та містер Біг не змогли вберегти кохання і, на жаль, розійшлися. Кращі подруги героїні – Міранда, Шарлотта, Саманта, як і колись у всьому підтримуватимуть Бредшоу.

8

Надихнувшись продовженням улюбленого проекту, ми вирішили згадати й інші серіали про жіночу дружбу, які не поступаються в гостроті сюжету і привабливості героїнь.

«Коханки»

Драматичний серіал про життя чотирьох подруг, які стикаються з різними труднощами. Одну з головних ролей виконує Алісса Мілано, відома роботою в «Зачарованих». Проект заснований на форматі однойменного британського серіалу, який виходив у 2008 році.

1378385075_mistresses-3

«Відчайдушні домогосподарки»

Серіал про сучасних домогосподарок, що живуть в тихому передмісті. Події розвиваються стрімко – вбивства, зради, і все це на тлі добропорядних сусідських стосунків. Пристрасті киплять, серйозніше, ніж на Манхеттені.

dhcast5

«Місто хижачок»

Істрія 40-річної розлученої пані на ім’я Джулс (Кортні Кокс). Від інших жінок бальзаківського віку вона відрізняється стрункою фігурою і прекрасним почуттям гумору. Завдяки підтримці кращих подруг, героїня повертається до лав наречених.

cwci604

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 українських фільмів 2014 року, які варто подивитися