Кейт Мосс 41! Історія жінки-оленяти з очима вовчиці

Зіркові новини

Як все починалося

Коли Кейт було 13 років, в аеропорту дівчинку помітила модельний агент СараДукас і запропонувала прийти на кастинг. Майбутня супермодель комплексувала через свою зовнішність, але погодилася.

kate_moss10

Вже в 1993 році весь світ споглядає легендарні білборди Calvin Klein, на яких Кейт і Марк Уолберг демонструють нижню білизну марки. Мосс вводить в моду «героїновий шик», модель заворожує своєю сексуальністю і прозорістю.

20130904-ck-1

Ікона стилю

У середині 90-их Кейт Мосс стає улюбленицею модних критиків. Саме вона ввела моду на вузькі джинси-скіні. З такою ж легкістю Мосс популяризує угги, балетки, шарфи Alexander McQueen, сумочки Balenciaga і масу інших речей.

Секс, наркотики, рок-н-рол

Постійні вечірки, зйомки, бурхливі романи з Джонні Деппом, Пітом Доерті, а також шкідливі звички доводять Кейт до нервового виснаження. Модель бере паузу. «Я занадто багато працювала і веселилася. Мені не подобається, куди це котиться».

FrancoisMarieBanier04

Внесок Кейт Мосс в модну індустрію

Одного разу в інтерв’ю Кейт зізналася, що професія моделі руйнує мозок. Дівчина вирішила опанувати спеціальність дизайнера одягу. У 2007 вона запускає колекцію для марки TopShop. Пізніше Мосс представляє власний аромат Kate by Kate і стає обличчям косметики Rimmel.

Майже 20 років вона на обкладинках найкращих модних видань і світових подіумах. Незважаючи на невеликий зріст, Кейт стала супермоделлю і по сьогоднішній день залишається іконою стилю і прикладом для наслідування для багатьох дівчат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки, які зберігали цноту до весілля

6v33wn-xcxc_ru-kate-moss-kinozvezd