Що думають пишнотілі зірки про свої «нестандартні» параметри

Зіркові новини

На прикладі цих зірок ми бачимо, що зайва вага – не така вже й зайва, особливо якщо вона у «правильних» місцях. Ці сексуальні панянки пишаються своїми пишними формами і не соромляться про це говорити.

Крістіна Хендрікс стала відомою завдяки серіалу «Божевільні» і своєму нестандартному тілу. Рудоволоса красуня анітрохи не комплексує через свої форми, а навпаки всіляко підкреслює фігуру правильно підібраним одягом.

«Мені нема чого скаржитися на фігуру. Великий розмір грудей, звичайно, приносить мені багато проблем в примірочних, але я навчилася підбирати речі та навіть полюбила цей процес».

Кристина Хендрикс

Кристіна Хендрікс

Ембер Роуз – екс-подружка Каньє Уеста знає, як привернути до себе і своїх пишних форм увагу. Дівчина з гордістю демонструє у фотоблозі все, чим її так щедро нагородила природа.

«Голою я відчуваю себе найсексуальнішою жінкою у світі. Такою фігурою мене нагородила природа. У мене справжні груди і попа», – зізналася Ембер в одному з інтерв’ю.

Эмбер Роуз

Ембер Роуз

Кейт Аптон всього лише 22 роки, а журнал People назвав її в 2014-му році найсексуальнішою жінкою планети! Зайві сантиметри в талії та помітний животик не завадили Кейт стати однією з найбільш затребуваних моделей.

Люди кажуть: «Ого, ти здорова». А я думаю: «Вибачте, що? Та я мріяла про таке тіло все своє життя!», – похвалився Аптон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки, які зберігали цноту до весілля

Кейт Аптон

Кейт Аптон