Хто міг зайняти місце Кейт Уінслет у фільмі «Титанік»?

Зіркові новини

Зараз складно в це повірити, але легендарний фільм «Титанік» міг бути без рудоволосої красуні Роуз у виконанні Кейт Уінслет. В одному з інтерв’ю Гвінет Пелтроу зізналася, що ця роль спочатку призначалася їй.

Подейкують, що спочатку Кейт зовсім не сподобалася режисерові фільму Джеймсу Кемерону, він шукав більш витончену і жіночну актрису. Наполеглива Уінслет ледве вмовила покликати її на проби, після яких стала головною претенденткою.

Це не єдина роль, яку упустила Пелтроу. У 1996 році її запрошували знятися у фільмі «Ночі в стилі Бугі», але дівчина відмовилася від образу розпущеної жінки. В результаті свій шматок слави відхопила Хізер Грем.

Останнім часом актриса часто ностальгує за минулим. Нещодавно Гвінет зізналася, що шкодує про розрив з Бредом Піттом. «Лише до сорока років стала розуміти, що до чого, а в 22 … Я була не готова, і він був дуже хороший для мене. Я просто не розуміла, що я роблю », – зізналася зірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти виросли: якими стали кумири нашого дитинства

Зараз складно в це повірити, але легендарний фільм «Титанік» міг бути без рудоволосої красуні Роуз у виконанні Кейт Уінслет

Зараз складно в це повірити, але легендарний фільм «Титанік» міг бути без рудоволосої красуні Роуз у виконанні Кейт Уінслет