Режисер «Левіафана» втомився від докорів російських «захисників моралі»

Зіркові новини

За останні 46 років «Левіафан» перший російський фільм, який отримав премію «Золотий глобус» і номінований на престижну кінопремію «Оскар» у категорії «Кращий фільм іноземною мовою». На жаль, замість того, щоб пишатися якісним кінопродуктом, журналісти, політики і православні активісти невпинно критикують стрічку і режисера Андрія Звягінцева.

sfgjf

Днями член Громадської палати Сергій Марков закликав Андрія Звягінцева публічно встати на коліна і вибачитися за свій фільм, який, варто зазначити, відображає реалії життя російської провінції.

Після докорів і критичних статей Звягінцев просто відмовився спілкуватися з журналістами і давати інтерв’ю. Як повідомляє видання super.ru, під час дзвінка від представника ЗМІ творець «Левіафана» в серцях кинув: «Я втомився, немає сил. Я так більше не можу!»- і повісив трубку.

Виконавиця головної ролі Олена Лядова спокійніше поставилася до критики: «Мистецтво завжди розбурхує, задає питання, змушує задуматися. Це підтвердження того, що дану картину можна віднести до справжнього мистецтва. Стільки небайдужих, неоднозначних думок … Значить, вона зачепила за живе», – зазначила актриса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кобзон подарував Путіну «російський Крим»