Успіхи українських красунь на конкурсі «Міс Всесвіт»

Зіркові новини

Про те, що в Україні живуть найкрасивіші жінки, говорилося неодноразово, але чомусь на світових конкурсах краси представниці нашої країни рідко займають перші місця. На сьогодні ближче всіх до заповітної корони була Олеся Стефанко – конкурсантка 2011 року. Дівчина отримала титул першої віце-міс, поступившись перемогою конкурсантці з Анголи Лейлі Лопес.

Олеся Стефанко

Олеся Стефанко

Екс-учасниця гурту ВІА Гра Христина Коц-Готліб представляла Україну в 2009 році, але не пройшла до фіналу.

Кристина Коц-Готлиб

Кристина Коц-Готлиб

У 2010 році Анна Пославська з Нової Каховки гідно представила Україну на світовому конкурсі краси. 23-річна красуня отримала титул третьої віце-міс. Незважаючи на інтерес публіки і журналістів, учасниця відмовилася від публічності.

Анна Пославская

Анна Пославская

2012 був менш успішним, Міс Україна – Анастасія Чернова навіть не увійшла до фіналу конкурсу. Переможницею Miss Universe стала 20-річна американка Олівія Калп.

Анастасия Чернова

Анастасия Чернова

У 2013 році Україну представляла студентка з Вінниці – Ольга Стороженко. На престижному конкурсі краси дівчина посіла сьоме місце.

Ольга Стороженко

Ольга Стороженко

Найпопулярнішими учасницями конкурсу «Міс Всесвіт» залишаються Інна Цимбалюк (2006) та Олександра Ніколаєнко (2004). Інна увійшла в 20-ку фіналісток і стала однією з найкрасивіших дівчат Всесвіту, а Олександра до фіналу не пройшла, проте знайшла своє кохання в особі американського мільйонера.

Александра Николаенко

Александра Николаенко

Инна Цимбалюк

Инна Цимбалюк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка увійшла в трійку найкрасивіших жінок планети