Як склалося життя Барбари Брильської – зірки фільму «Іронія долі …»

Зіркові новини

Ім’я Барбари Брильської знайоме кожному жителю Радянського Союзу, та що там – і в наші дні кожна сім’я в переддень Нового року дивиться «Іронію долі …» і дивується гумору Ельдара Рязанова. Барбара стала справжнім секс-символом тих часів і її краса досі полонить тисячі чоловіків. Цій фатальній жінці вдається залишатися сексуальною і спокусливою з 1975 року, не змінюючи свій імідж.

sfjfj

1139_1

Зараз Барбара розлучена. Від другого шлюбу у неї було двоє дітей. Дочка, актриса і модель Барбара Космаль (1973-1993) загинула в автомобільній катастрофі. А у сина Барбари, Людвіга (1982 року народження), прекрасна дружина і двоє синів: Шимон (5років) і однорічний Якуб (Куба).

3360371

Зараз актриса живе на дачі в Польщі в одноповерховому маленькому будинку. Поруч з ним є альтанка і невеликий город – саме тут знаменита актриса проводить найбільше часу. У неї є трикімнатна квартира у Варшаві, але вона там буває рідко.

sdfjsfj

Працює Барбара тільки при необхідності. Пенсію отримує дуже маленьку, як для громадянки Євросоюзу, але син їй допомагає. За останній рік, Барбара знялася лише в одному мюзиклі «Таємниці чотирьох принцес» (грала фею) – адже здоров’я вже не те – актрисі зараз 73 роки.

barbara-brylska-570039l

Підготувала Юлія Федорченко