Микола Басков подарував Волочковій оригінальний презент

Зіркові новини

Днями епатажна балерина відсвяткувала своє 39-річчя. На свято артистка покликала тільки найближчих друзів, гостей було не більше 20-ти чоловік.

Не зміг приїхати екс-коханий Анастасії – Микола Басков, якраз в цей момент він відпочивав за кордоном зі своєю коханою Софі. Співак, напевно, не встиг купити подрузі подарунок, тому презентував те, що було: «Він вирішив мені подарувати своє власне піаніно. У мене не було слів, коли мені Коля про це сказав», – розповіла Анастасія. Балерина також зауважила, що інструмент її улюбленого білого кольору. Волочкова вже придумала, куди поставити дорогий серцю подарунок в будинку, де якраз закінчує ремонт.

Раніше стало відомо, що Волочкова створила свою музичну групу, тому новий інструмент їй знадобиться. «У зв’язку з тим, що в моєму репертуарі тепер ще й пісні, ми створили вокальну програму з музикантами. І в мене тепер свій AV Band », – повідомила артистка у своїй соціальній мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіматі розповів, як в США ставляться до Путіна

Не зміг приїхати екс-коханий Анастасії - Микола Басков, якраз в цей момент він відпочивав за кордоном зі своєю коханою Софі

Не зміг приїхати екс-коханий Анастасії – Микола Басков, якраз в цей момент він відпочивав за кордоном зі своєю коханою Софі