Сергій Притула заступився за Івана Дорна

Зіркові новини

Відомий ведучий написав на своїй сторінці facebook лист до «ура-патріотів», в якому закликає не ділити артистів на «своїх» і «чужих» тільки через те, що хтось із них виступає або не виступає в Росії. Сергій зазначає, що люди неправильно і доволі поверхнево ставляться до питання патріотизму.

Читайте також: ведучим нацвідбору Євробачення 2017 буде Сергій Притула

fhfsdh

«Відмовився від гастролів по Росії – патріот! Не відмовився – запроданець! При чому найголосніше про те, що в Росію з концертами не поїдуть кричали ті, хто туди, в принципі, рідко катався», – написав Сергій. – За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців у АТО, оптику, шоломи… Гроші були великі і, що важливо, у валюті. Робилося все «ціхо-ша», бо розклад, коли людина заробляє «там», а допомагає «тут» усіх задовольняв. Усіх, крім «ура-патріотів», які дружніми рядами почали гнобити Івана в соцмережах, мовляв, не патріот».

Притула також додав, що серед українських зірок є багато тих, хто привозить з РФ гроші на підтримку хлопців у АТО і роблять це інкогніто, проте суспільство продовжує їх критикувати.

«Вихід з ситуації один: дати спокій всім і займатись більш нагальними справами. Час сам все розставить по своїх місцях», – завершив думки шоу-мен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Дорн показав у новому кліпі архівні кадри з дитинства

Повний текст публікації Сергія Притули

Повний текст публікації Сергія Притули