Тіматі розповів, як в США ставляться до Путіна

Зіркові новини

Днями скандальний репер був арештований у США за порушення громадського порядку – Тіматі заліз на знамениту голлівудську гору з прапором Росії. На цю територію не пускають туристів в цілях безпеки, саме це стало причиною затримання, а не символіка РФ.

У своєму твіттері репер також поділився спостереженнями. Тіматі стверджує, що 60% населення Америки «терпіти не можуть Обаму» і знають, що Путін другий рік поспіль є найвпливовішим політиком за версією FORBES, а про санкції та напружені стосунки Росіїта України «взагалі не в курсі».

Я запитав у них: «Якби наші країни реально воювали, міг би я так само кататися зі своїм прапором під вашою охороною?» На мій подив відповідь була позитивною: «Нам байдуже хто там біля керма, Обама або Кенеді. Поки держава платить нам соц забезпечення, страховки, пенсійні ітд. Поки ти заносиш кеш в департамент, готові кататися хоч з Бен Ладеном. Нам все одно хто там з ким воює »… Та й ставлення до Росії погане тільки у Білого Дому США. Звичайним людям плювати на всі зовнішні проблеми ».

Після таких гучних заяв, складається враження, що репер спілкувався або з російськими емігрантами, або з представниками нижчих верств населення, які дійсно живуть виключно на соцвиплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Микита Джигурда розлучається з дружиною

Днями скандальний репер був арештований у США за порушення громадського порядку - Тіматі заліз на знамениту голлівудську гору з прапором Росії

Днями скандальний репер був арештований у США за порушення громадського порядку – Тіматі заліз на знамениту голлівудську гору з прапором Росії