Музична спадщина Кузьми Скрябіна. Кращі кліпи гурту

Зіркові новини

Сьогодні шанувальників  гурту «Скрябін» приголомшила шокуюча новина – фронтмен Андрій Кузьменко загинув у ДТП. Лише вчора музикант представив кліп на пісню «Дельфіни», яка, на жаль, стала для нього останньою.

Читайте також: річниця смерті Скрябіна – фото і відео в пам’ять про артиста

Для прихильників Кузьма завжди був «своїм чуваком». Музикант не соромлячись дуркував з гуртом «Поющие трусы», і разом з тим, випускав проникливі відео, на кшталт «Місця щасливих людей» чи «Старі фотографії».

Давайте згадаємо кращі кліпи гурту «Скрябін», які, завдяки Кузьмі, назавжди залишаться в історії українського шоу-бізнесу і у наших серцях.

Не можна оминути увагою один з перших відомих роликів гурту «Танець пінгвіна» (1998). Саме з нього і однойменного альбому розпочався «золотий час» музикантів.

Несподіваний дует з Іриною Білик і несподіваний романтичний Кузьма Скрябін випустили кліп «Мовчати» (2003). У той же рік музикант презентує ще один ліричний ролик «Спи собі сама», а трохи пізніше гурт екранізує трек «Я сховаю тебе».

У 2005 році Кузьма почав робити зовсім іншу музику, яка кардинально відрізнялася від попередньої творчості гурту. Результат експериментів – лонгплей «Танго», який став дуже успішним. Два кліпи з альбому  – «Люди, як кораблі» (2005)  «Старі фотографії» (2006) були у гарячій ротації музичних каналів.

У квітні 2012 у музичних магазинах з’являється новий диск Скрябіна «Радіо любов», до якого увійшло 10 треків. «Місця щасливих людей» – відео, яке не залишило прихильників байдужими. Мабуть кожен, хто хоч раз слухав цю композицію, замислювався про своє життя:

Можливо, требе було жити як всі,

А я хотів інакшим бути завжди.

Так скучно, плисти по течії з ними…

Близько 20 студійних альбомів, більше  60-ти кліпів, сингли та концертні записи – все це спадщина Андрія Кузьменка, і саме завдяки його творчості в Україні є ціле покоління людей з гарним музичним смаком.