Alyosha представить новий альбом у День всіх закоханих!

Зіркові новини

Матеріал для першого українського альбому «Точка на карті» співачка Alyosha готувала протягом 10 років! Реліз першої частини диску відбудеться 14 лютого в День Святого Валентина, а прем’єра другої – 8 березня.

Еволюційний альбом умістив в себе і ранні композиції, тоді ще зовсім юної, Олени Кучер, і справжні хіти Alyosha.

Alyosha-DigiPak_1

«Ціле десятиліття ми працювали над цією музикою, і зараз готові підсумувати цей етап в альбомі  «Точка на карті», – прокоментував продюсер співачки Вадим Лисиця.

Під однією обкладинкою першої частини диску в трек-листі вишикувалися пісні: «Снег», «Ты уйдешь», «А я пришла домой», «Нас кохають»  та інші.

Alyosha_54oBfBFZFFA

«Для мене найдорожчі композиції це ті, яких раніше не було ні в мережі, ні на радіо «Там за быстрою рекою», «Говорила-обещала»… Вони були написані ще до того, як Альона Кучер стала Alyosha. Цей альбом дуже важливий для мене. У ньому відбився період великого натхнення, коли ми багато-багато творили, створювали музику, не помічаючи часу», – розповіла співачка.

Alyosha_IMG_0042 11s

Нагадаємо, перший альбом Alyosha під назвою «The world outside your door» вийшов в Сполучених Штатах Америки та отримав позитивні рецензії музичних критиків і слухачів.