Дочка Уітні Х’юстон вийшла з коми. Стали відомі причини її травми

Зіркові новини

Незважаючи на постійні негативні домисли і чутки, Боббі Крістіна Браун все-таки виявилася борцем! Дівчина вийшла з коми і поступово відновлює сили. Про те, що дочка Вітні Х’юстон прийшла в себе розповіла її рідна тітка Леола Браун.

За словами родички, Христина «занадто життєлюбна, щоб щось із собою зробити», тому рідні підозрюють коханого Боббі – Ніка Гордона в замаху. Хлопця не раз звинувачували в зайвій нестриманості та схильності до насильства. Сім’я потерпілої настільки впевнена в провині хлопця, що навіть не пускає його в палату до Христини. Сам же Нік зізнався журналістам, що він молиться за дівчину і сподівається, що незабаром вони знову будуть разом.

Сьогодні з’явилася ще одна версія події. Як з’ясувалося, 27 січня дочка Уітні Х’юстон потрапила в серйозну аварію. Не впоравшись з керуванням свого позашляховика, дівчина зіткнулася з іншим авто. Медики вважають, що непритомність у ванній кімнаті могла стати наслідком травми. Можливо, родичі дочки Х’юстон даремно нарікають на її бойфренда Ніка Гордона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нове фото Уми Турман. Що з обличчям?

Девушка вышла из комы и постепенно восстанавливает силы

Девушка вышла из комы и постепенно восстанавливает силы