Дана Борисова вперше вийшла заміж

Зіркові новини

Відома російська телеведуча одружилась з бізнесменом Андрієм Трощенком. Хлопець на чотири роки молодший за свою новоспечену дружину. Обранець Дани переїхав до Москви з Луганської області.

borisova_i_troshchenko

Про радісну подію Борисова повідомила в instagram: «Дорогі друзі! Після розслідувань в пресі й жовтих програм, які надали абсолютно недостовірну інформацію про мене і мого нареченого, я змушена все пояснити. Так, я виходжу заміж. Більш того, це вже відбулося таємно сьогодні о 10.45 в одному з центральних РАГСів. Щасливі ми з Андрієм, шалено щаслива моя дочка Поліна, яка любить його як рідного і постійно зізнається йому в цьому», – написала Борисова.

Дана вирішила розставити всі крапки над «і» з приводу вибору нареченого. Шанувальники ведучої не раз натякали, що чоловік переслідує корисливі цілі, тим паче в Україні у нього залишилася сім’я.

«Так, напевно, логічніше було б, якби я повідомила про шлюб з престарілим олігархом, але я обрала доброго, красивого, дотепного і порядного чоловіка, якого шукала 39 років і з яким хочу залишитися до кінця днів», – заявила вона.

Нагадаємо, пара почала зустрічатися минулої зими, а вже в червні закохані побралися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Леді Гага осоромилася на червоній доріжці

xgdhj