У Брітні Спірс кардинальні зміни в особистому житті

Зіркові новини

На жаль, поп-принцесі катастрофічно не щастить в особистому житті. Шанувальники Брітні вже готувалися до її весілля з продюсером Чарлі Еберсолом, але пара несподівано розлучилася. Але ж так добре все починалося, Чарлі одразу порозумівся з синами Брітні (8-річним Джейденом і 9-річним Шоном), вони багато часу проводили вчотирьох. Спірс публікувала знімки зі спільних уїк-ендів і здається, була на сьомому небі від щастя.

Нагадаємо, пара почала зустрічатися в жовтні минулого року. Вперше Спірс і Еберсол вийшли разом у світ на вручення премії журналу Billboard. Чому кохані перейшли в категорію «екс» – невідомо, але Брітні вже видалила всі спільні з Чарлі фотографії зі свого Instagram.

Сам Чарлі не такий категоричний, хлопець виклав знімок з цуценям ву фотоблог і неоднозначно підписав: «Ми нічого, якщо у нас немає набору шрамів, татуювань і посмішок в пам’ять про хороше життя. Я бажаю вам сьогодні знайти велику радість в радості, яку ви запалите в інших людях. Я сподіваюся, що ви щасливі просто знаючи, що робите щасливим мене. Любов, якою я був благословенний, ніколи не загубиться».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багаті та знамениті красуні поїдають фаст-фуд (ФОТО)

spears(2)(1)