Памела Андерсон отримала титул графині Чорногорії

Зіркові новини

Днями 47-річна зірка Playboy і актриса серіалу «Рятувальники Малібу» отримала титул графині Чорногорії. Це почесне звання подарував їй князь Стефан. Таким чином, чоловік хотів нагородити зірку за активну позицію і кроки, зроблені для захисту природи і тварин. До слова, синів Памели, 18-річного Брендона і 17-річного Ділана, посвятили в лицарі.

Урочистий захід відбувся в Італії. Відтепер актрису називатимуть «графиня Джильо». Але з таким рішенням згодні далеко не всі! Титул князя Стефан присвоїв самостійно. Він вважає себе членом родини, яка з XIV століття до другої половини XVIII століття правила Чорногорією, Албанією та Сербією. Але монархія в Чорногорії була скасована в 1918 році.

Раніше, заради зйомок у рекламній кампанії на захист тварин PETA 47-річна Памела повністю оголилася. Актриса приміряла образ з фільму Альфреда Хічкока «Психо». Так зірка серіалу «Рятувальники Малібу» намагається розповісти людям, що відмова від м’яса корисна не тільки для них самих, але і для навколишнього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алсу спростувала чутки про чоловіка-тирана

84298203