Анна Седокова розповіла, чому розлучилася з коханим

Зіркові новини

Останнім часом в instagram співачки все частіше з’являються неоднозначні пости про стосунки і любов. Шанувальники зірки почали підозрювати, що у Анни та її коханого Сергія гуманного не все гаразд. Співачка і хореограф довго намагалися налагодити стосунки, але все-таки не змогли подолати складності.

sfjsfj

Їх роман почався півтора роки тому, під час зйомок кліпу «Серце в бинтах». Чому розпалася одна з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу, співачка розповіла виданню starhit.ru.

«Думаю, головна причина нашого розставання – це відстань. Спочатку у нас були спільні проекти, він танцював в моєму балеті, ми гастролювали … Але зараз Сергій з головою поринув у режисуру – знімає кліпи артистам, їздить світом. У мене – нова концертна програма, в якій немає чоловічої хореографії. Ми не бачимося тижнями … Спочатку думаєш: гаразд, це тимчасово, потрібно потерпіти. А потім десятки разів задаєшся питанням: «А що потім?» І не знаходиш відповідь», – розговорилася Седокова.

Анна також зізналася, що рішення про розставання далося їй непросто. До останнього співачка вірила, що вони з коханим зможуть подолати складності: «Він відреагував спокійно, зрозумів мене. Запитав: «Ти впевнена?» Я не була впевнена, але відповіла ствердно».

Екс-учасниця гурту ВІА Гра зазначила, що для неї важливо залишатися з «колишніми» в хороших відносинах. Зараз Анна планує зробити перепочинок: «Хочу зрозуміти, що для мене найголовніше після дітей, з ким і куди я хочу йти. Не виключено, що в нашій історії поки стоїть три крапки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Нагієв шокував фотографіями Боярського без капелюха