Наталя Могилевська вважає, що «пора худнути»

Зіркові новини

Сьогодні співачка опублікувала в мережі нову пісню під промовистою назвою «Худеть». «Як багато в цьому слові! Роки роздумів, досвід, молодість, рішучість, упевненість, самоіронія, радість життя і її якість! Я б так хотіла, щоб мій глядач посміхався разом зі мною !!», – поділилася роздумами Могилевська.

sfjsf

Композиція була записана в дуеті з молодим проектом Arthur Dennys. У своєму Instagram співачка опублікувала знімок з величезним бутербродом і написала: «Сьогодні у мене Прем’єра! Час Худнути!Я це серйозно ».

Думки слухачів про пісню розділилися. Під відео є як добрі коментарі, так і обурені: «Талановита і працьовита людина, чудова співачка і красива жінка, але це щось зовсім не те … не схоже на неї …. Хіба що в якості стьобу, як відповідь на всі приписувані їй вагітності та інше. Все одно таке … з нею не в’яжеться ніяк … », – написав хтось із користувачів.

Фанати артистки сподіваються, що незабаром зірка представить повноцінний кліп на танцювальний трек «Худнути». Можливо, пісня стане новим літнім хітом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Океан Ельзи» готують сюрприз для шанувальників