Селена Гомес помітно схудла заради шанувальників

Зіркові новини

Після розставання з Джастіном Бібером молода співачка набрала кілька зайвих кілограмів. Володарка розкішного тіла раптом перетворилася на звичайну дівчину із зайвою вагою. Але Селена не стала приховувати зміни у фігурі, а навпаки, регулярно публікувала знімки в купальниках, чим дуже дратувала своїх шанувальників.

Фанати почали засуджувати 22-річну дівчину за те, що та запустила себе. Гомес швидко відреагувала на нападки і звернулася до прихильників в соціальних мережах: «Я вже в світі шоу-бізнесу і можу собі дозволити не брати до уваги все те, що мені говорять про те, як я повинна виглядати. Мені просто не потрібно вже робити нічого іншого, окрім як любити себе, піклуватися про свою роботу, шанувальників, родину і друзів. І так, я займаюся спортом. Взагалі це не ваша справа, щоб говорити, кому б то не було, що треба і що не треба робити!».

Однак, враховуючи останні знімки, зірка лукавила. Злі коментарі все-таки змусили Селену задуматися про зовнішність і скинути зайву вагу. Через кілька місяців зірка помітно схудла. На останніх фото Гомес в обтягуючому білому боді та джинсових мікрошорти довела, що позбулася кількох кілограмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джастін Бібер показав свою «п’яту точку»

GettyImages-478240276

GettyImages-478240278

Generated by  IJG JPEG Library