Волочкова розповіла, навіщо публікує відверті фото

Зіркові новини

Російська балерина продовжує епатувати публіку пікантними знімками в соціальних мережах. Волочкова не дає про себе забути і з завидною регулярністю виставляє знімки, де показує чудеса гімнастичної розтяжки.

Еротичні фотографії зірки стають найбільш обговорюваними в мережі, хоча користувачам, здається, добряче набридло спостерігати оголені частини тіла Анастасії. На одному з каналів Волочкова вирішила особисто прокоментувати свою поведінку в інтернеті.

«У мене є соціальні мережі. Я активно веду Instagram. Я додаю всі фотографії. Я постійно висвітлюю своє життя. Публікую фото з концертів. Показую, де я буваю. Якщо місце гарне, то я хочу поділитися цим з людьми, тому що я розумію, що у людей стадне почуття: «Де Волочкова, що вона робить?» Чому фото викликають такий ажіотаж? Тому що я – неоднозначна фігура і особистість», – сказала Волочкова.

Балерина також зазначила, що їй вдалося створити своє ім’я: «Це ім’я може привертати увагу до чогось хорошого або поганого. Намагаюся користуватися цим на благо. На благо нашої Росії. Я – вірна своїй країні людина. Я – патріот».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регіна Тодоренко показала фігуру в купальнику

1_447

nNbwb2FzUfI