Перші слова Віри Брєжнєвої про смерть батька

Зіркові новини

Батько Віри Брєжнєвої Віктор Галушка пішов з життя 7 липня, у нього зупинилося серце. Торік Віктор Михайлович впав у кому після планової операції на серці, однак турбота близьких, здавалося, допомогла йому відновити сили. Нещодавно хвороба загострилася, цього разу, на жаль, врятувати його не вдалося.

551533c3a9f32_brezhneva(1)

Виконавиця поки не робила офіційної заяви з цього приводу. Співачка лише опублікувала в Instagram фотографію неба і сонця, закритого хмарами, і підписала її: «Якщо після нас хтось залишається, щось залишається, значить, ми будемо жити вічно …»

Віра Брєжнєва завжди з особливою теплотою говорила про свою сім’ю. В одному з інтерв’ю Брєжнєва розповіла, спогади з дитинства: «Тато розумна людина з двома вищими освітами. До нього завжди можна було підійти за порадою чи з завданням – пояснить, розкаже. Я навіть не припускала часом, що він може знати відповідь на якесь питання, але підходила – і він відповідав. У нього математичний склад розуму – тут я в нього пішла, успадкувала логіку. Це він в мені й розвивав».

otets

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антон і Вікторія Макарські скандалять через соціальних мереж