Які плани у «Іванушки International» після 20 років на сцені?

Зіркові новини

Популярна група 90-х «Іванушки International» цього року святкує своє 20-річчя. На честь ювілейного концерту музиканти вирішили влаштувати рre-party, яка пройшла під девізом «Танцюй, поки танцюється».

39

Солісти гурту Кирило Туриченко, Андрій Григор’єв-Апполонов і Кирило Андрєєв вирішили відзначити свято в колі близьких друзів ще до концерту.

Серед зіркових гостей були люди, які протягом усього творчого шляху підтримували виконавців. Наприклад, Олег Яковлєв – екс-соліст колективу, який виступав з «Іванушками» 15 років. «Це і моє свято, сьогодні я так, як і вони, приймаю привітання. Ми багато пережили разом, стали по-справжньому хорошими друзями. Я тепер виступаю сольно, а хлопці знайшли нового соліста Кирила, — говорить Яковлєв. — При цьому ми продовжуємо спілкуватися, часто бачимося. Таке відчуття, що й не розлучалися».

39 (1)

На вечірку також прийшли співачка Лоя, актриса Наталія Рудова, виконавець Олексій Кабанов і багато інших.

Гості часто жартували на святі, у тому числі і про вік музикантів. Андрій Григор’єв-Апполонов розповів, що групу звинувачують у вживанні еліксиру молодості, адже вони виглядають так молодо, як і на початку кар’єри. Чоловіки віджартувалися, що енергію вони черпають з самого юного соліста – Кирила Туриченка.

У свою чергу, наймолодший учасник колективу розповів про плани «Іванушек» на майбутнє. Туриченко впевнений, що група буде існувати ще мінімум двадцять років, і випустить не одну хітову пісню.

Зірки також розповіли про майбутній концерт: «Ми щодня репетируємо, вчора, наприклад, закінчили о третій ночі, — поділився Андрєєв. — На концерті буде багато сюрпризів для глядачів, а головне, вони почують нове звучання наших перших хітів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В новом клипе «Иванушек» снялась известная российская актриса

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голая и лысая Собчак обескуражила подписчиков