Гурт «Стрелки» в золотому складі повертається на сцену

Зіркові новини

Популярний в 90-х колектив відновлює свою діяльність. Учасниці гурту «Стрелки» мовчали майже десять років. Виконавиці хіта «Ты бросил меня» повертаються на велику сцену в «золотому» складі.

24152753 «Ідея зібратися і знову заспівати всі наші пісні дуже надихає!» – Кажуть солістки «Стрелок».

Дівчата зізналися, що після запаморочливого успіху життя їх неабияк «попсувало». Наймолодша учасниця Кет згадує, що навіть намагалася накласти на себе руки після того, як її звільнили з гурту.

«Це був складний момент в моєму житті. Я прийшла до тями лише через півроку. Зараз я заміжня, чоловік відбуває термін, боротьба за життя і за справедливість – моя доля. Але знову горю бажанням бути частиною колективу, де відчуваю себе щасливою», – поділилася артистка.

600x400_0xc0a8399a_4213380291458233033Найсексапільніша учасниця Марго зазначила, що зараз головна мета – це повернути гурту колишню славу.

«Після закінчення кар’єри в колективі  ми разом з Герой створили дует «Бридж». Через два роки я вийшла заміж і народила двох дітей. А нещодавно нас зібрав Леонід Величковський для виступу на «Дискотеці 90-х», після чого ми вирішили відтворити гурт в цьому складі», – пояснює співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Равшана Куркова разделась для мужского глянца (ФОТО)