Бренд Victoria’s Secret назвав найсексуальнішу зірку всіх часів

Зіркові новини

Один з найпопулярніших брендів спідньої білизни вже точно розбирається в питаннях жіночої краси. Марка одинадцятий рік озвучує імена найсексуальніших жінок в історії. Цього разу перше місце заслужила володарка розкішної попи – Дженніфер Лопес.

Generated by  IJG JPEG Library

Творці стверджують, що їх рейтинг чесний і неупереджений: в список найкрасивіших жінок планети не потрапляють «ангели» марки і зірки, які часто оголюються на кшталт Кім Кардашьян і Майлі Сайрус.

Singer/actress Jennifer Lopez performs during the launch of her residency "JENNIFER LOPEZ: ALL I HAVE" at The Axis at Planet Hollywood Resort & Casino on January 20, 2016 in  Las Vegas, Nevada.

Головні критерії, за якими визначається переможниця – це харизма, правильна жіноча енергія і краса в класичному розумінні. Творці рейтингу відзначають, що Джей Ло заслуговує титул «За вислугу років», адже зірка вже більше 20 років є секс-символом та іконою стилю.

До слова, артистка в свої 47 років дійсно виглядає надзвичайно, а деякі колеги відзначають, що навіть в 27 Дженніфер не була такою привабливою, як зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Билык раскрыла пикантные подробности брака с Асланом Ахмадовым