Анджеліна Джолі вийшла в світ, щоб спростувати анорексію

Зіркові новини

Раніше західні таблоїди повідомляли про госпіталізацію Анджеліни Джолі, вага якої досягла критичної точки – 35 кілограмів. Шанувальники зірки були впевнені, що вона знаходиться на межі життя і смерті.Generated by  IJG JPEG LibraryМасло у вогонь підливали недобросовісні журналісти, які, прикриваючись нібито достовірними джерелами, публікували всякі небилиці про сім’ю Джолі та Піта. Інсайдери заявляли, що здоров’ям зірки всерйоз стурбований й її батько, актор Джон Войт, але Анджеліна ігнорує його прохання про візит до лікаря.

b9a3bdf61f0c2162504a955f5644aa25_fitted_740x700

21 квітня Енджі розвіяла чутки про госпіталізацію. Актриса стала учасницею засідання Міжнародного кримінального суду в Гаазі і зустрілася з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном. Зараз Джолі проживає в Лондоні й активно виходить у світ, намагаючись розвіяти чутки про свій поганий стан.

Нещодавно папараці сфотографували Анджеліну після вечері в ресторані в лондонському районі Мейфер. Зірка одягла широку сіру спідницю і накинула на плечі шаль, намагаючись приховати худобу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бэкхем и Pianoбой призвали молодежь Украины к проекту U-Report (ФОТО)