Наталя Бучинська розповіла, як святкують Великдень на Львівщині

Зіркові новини

Народна співачка України традиційно святкує Великдень у родинному колі, бо Пасха, так само, як і Різдво – це великі свята, які відмічаються з сім’єю.B62jwfyQchY«Кожен рік ми збираємо для освячування великодній кошик з різними стравами. М’ясні продукти, наприклад ковбаса, шинка, сальцесон, заєць( так у нас називаються в народі запечені м’ясні страви) запікаються і вудяться вдома (вудити шинки і ковбаси- це спеціально запікати  на вогні з вишневих гілочок і деревини). В корзині є також яйця, сіль, масло, хрін, паска, яку мама пече сама», – розповіла Бучинська.

«Другий день Пасхи – це обливаний понеділок. За традицією, в цей день всі обливають один одного водою, щоб були здоровими і щасливими, це свого роду обряд очищення. Але обливання проводиться в ігровій формі, обілляти треба несподівано, щоб не були до цього готові)», – додала артистка.

Також на Великодні свята прийнято ходити в гості до родини. Наталя зізналась, що дуже любить це свято ще з дитинства, особливо, коли за столом збирається велика родина.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Наталья Бучинская показала личные фото и поделилась детскими воспоминаниями