Гурт «Друга Ріка» закликав прихильників малювати монстрів

Зіркові новини

Друга Ріка запрошує  прихильників взяти участь у конкурсі дитячих малюнків на своїй офіційній сторінці ВКонтакті.8JEHfEMPf6c«Монстр» – перший сингл з нового альбому «Другої Ріки», реліз якого призначено на квітень 2017 року. Це пісня про уявного друга, який існує у кожного з нас. Він зовсім не страшний і часто супроводжує нас протягом усього життя.

Першими слухачами «Монстру» стали рідні та друзі учасників гурту, які й наштовхнули музикантів на ідею провести конкурс дитячих малюнків.

«Це вийшло раптово. Ми розіслали пару нових треків своїм друзям, щоб зрозуміти яка пісня краща для старту.  Вони обрали «Монстра», а ще через кілька днів нам у вайбер та інші месенджери почали надходити повідомлення з малюнками монстрів, яких намалювали їхні діти. І ми не можемо їх залишити для себе, мусимо поділитися», – розповів Валерій Харчишин.
Залишити малюнок монстра очима вашої дитини, ви можете у спеціальному альбомі в офіційній групі «Другої Ріки» ВКонтакті. За мотивами найкращих робіт буде створено лімитовану колекцію фірмових листівок гурту. Конкурс триватиме до першого дня весни.