PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9InN0YXJ0cnV0aC5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Кузьма Скрябiн продовжить свою справу руками дружини

26.04.2015

Недавнее сообщение на официальной странице группы «Скрябин» в Фейсбуке, говорит о том, что жена Кузьмы Скрябина основала благотворительный фонд имени мужа. Светлана Бабийчук хочет продолжить добрые дела своего супруга и планирует помогать детским домам, больницам и поддерживать украинских военных, как это делал Кузьма.
Снимок экрана 2015-04-26 в 20.47.58
«Як було анонсовано раніше, дружина Андрія Кузьменка — Світлана Бабійчук, заснувала Фонд імені Кузьми Скрябіна. Потреба у створенні Фонду виникла після бажання багатьох людей вшанувати пам’ять Кузьми, створивши певні меморіальні дошки, пам’ятники, сквери та інші об’єкти. Фінансування, створення та підтримка в належному стані таких об’єктів буде відбуватися саме за рахунок цього фонду. Крім цього, до основних цілей фонду належить організаці та проведення культурних масових заходів в пам’ять про життя та творчу діяльність Кузьми Скрябіна.
Також не можемо не згадати, що Кузьма часто відвідував дитячі будинки та лікарні, тому одним із завдань фонду буде продовжити та примножити добрі справи, які розпочав Андрій. Благодійна діяльність буде спрямована не лише на допомогу діткам з дитячих будинків, але й іншим закладам соціального забезпечення. Хоча, мало хто знав про активну волонтерську діяльність Кузьми на підтримку армії та постійні візити в госпіталь, дружина Андрія — Світлана, буде продовжувати допомагати нашим героям-військовим.
Засновики та учасники фонду своєю діяльність будуть популяризувати не лише неоціненне культурне та творче надбання, яке залишив Кузьма, але і благодійну діяльність. Кузьма ніколи не афішував своїх відвідин ні лікарень, ні дитбудинків, він кожного дня старався змінити той світ на краще, і подбати про тих, хто сам цього зробити не може. Це і буде основною і безспірною метою фонду!» — полная версия заявления.
Также Светлана призывает заниматься волонтерской деятельностью, которая объединяет страну в этот непростой период.